03 سرطان 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

یک افسر پولیس در بدخشان به شهادت رسید

یک افسر پولیس در بدخشان به شهادت رسید

فیض آباد 3 سرطان باختر قومندان قطعه ریزرف قومندانی امنیه بدخشان،...

کشت زعفران درولایت سرپل افزایش یافته است

کشت زعفران درولایت سرپل افزایش یافته است

سرپل / باختر/ ۳/ سرطان اداره زراعت ولایت سرپل امسال ده...

کشته شدن سه هراس افگن درفراه

کشته شدن سه هراس افگن درفراه

شهرفراه / باختر/ ۳/ سرطان مسوولان محلی فراه می گویند ،...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتاستقبال رئیس‌جمهورغنی از آخرین کاروان حجاج افغان

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر2 میزان
محمداشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان دیروز از برگشت آخرین کاروان حجاج افغان در میدان هوایی بین‌المللی حامد کرزی استقبال کرد.
به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، ابتدا، فیض‌محمد عثمانی وزیر ارشاد، حج و اوقاف در صحبتی، ضمن خوش‌آمدید به حجاج افغان، از توجه رئیس‌جمهور کشور نسبت به روند حج تشکر کرد و گفت که در سال جاری براساس هدایت رئیس‌جمهور، تسهیلات بیشتر برای حجاج افغان فراهم گردیده بود.
سپس، حاجی محمدامین موحدی به نمایندگی از حجاج، از رئیس جمهور کشور به‌خاطر حضور در میدان هوایی و استقبال از حجاج افغان، قدردانی نمود. وی گفت که امسال تسهیلات بهتر برای حجاج در نظر گرفته شده‌بود و افزود که حجاج افغان در عبادات‌شان برای برقراری صلح و ثبات پایدار در افغانستان دعا نمودند.
رئیس‌جمهور کشور در صحبتی به حجاج افغان خوش‌آمدید گفت و افزود که به برکت دعا و عبادات شما، صلح و ثبات دائمی در افغانستان برقرار خواهد شد. وی تصریح‌کرد که دولت مکلف است برای حجاج تسهیلات لازم فراهم کند و مخصوصاً به خانواده‌های شهدا رسیدگی نماید.
رئیس‌جمهور غنی تصریح کرد: روند حج در چهار سال اخیر به خوبی به پیش رفته، اما قناعت‌بخش نیست و من از خاطری خدمت‌تان می‌آیم که مشکلات و کمبودی‌ها را دراین پروسه شنیده نموده و برای رفع آن اقدام نمایم.
وی اظهارداشت: تعهد ما این است تا هر سال ترتیبات بهتر و بیشتر را برای روند حج فراهم سازیم و به وزارت حج و اوقاف هدایت داد تا تدابیرروند حج سال آینده را از هم‎اکنون اتخاذ نماید.    ماری

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.