28 سرطان 1398

RSS Facebook

اعلانات

Youtube Player

khantry design

اعلاناتمساعدت یکصد هزار افغانی صندوق به خانواده شهید

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر/ 27/ عقرب
هیئت صندوق حمایت مالی ازژورنالیستان افغانستان غرض کمک به خانواده شهید سلیم تصویر بردار تلویزیون ملی عازم قندها رشدند.
به گزارش آژانس باختر، محمدآصف وردک رییس صندوق و علی اصغر اکبرزاده رییس دارالانشای صندوق حمایت مالی از ژورنالیستان افغانستان دریک نشست خبری درتالار مطبوعات ریاست اطلاعات و فرهنگ قندهار درحالیکه احمد طارق رسول شیریندل یکتن از بزرگان قوم و نامزد ولسی جرگه و اعضای خانواده شهید سلیم حاضر بودند مبلغ یکصد هزار افغانی را برای پسر بزرگ شهید سلیم مساعدت نمود.
محمد آصف وردک کمک صندوق را برگ سبز تحفه درویش خوانده گفت:  درصورت تقویه بنیه مالی صندوق ما درآینده این شهید راه آزادی بیان و رهروحق را فراموش نخواهیم کرد.
طبق یک خبردیگر، رییس صندوق دریک نشست دیگر درجمع خبرنگاران ولایت قندهار دررابطه به فعالیت صندوق و چگونگی حصول عضویت صندوق صحبت نموده از خبرنگاران خواست تا عضو این صندوق شوند.
درختم این نشست کاکای شهید سلیم به نمایندگی از خانواده وی از کمک صندوق تشکر کرد و آینده درخشان برای صندوق و فعالان آن آرزو کرد.
باید گفت که سلیم تصویر بردار تلویزیون ملی درجلسه که درولایت قندهار به خاطر انتخابات برگزار شده بود و جنرال عبدالرازق هدف قرار گرفت و جام شهادت نوش کرد  سلیم نیز در این حادثه  شهید شد.   ختم/ ماری نبرد آئین 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.