02 ثور 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

شمار قربانیان حملات تروریستی سریلانکا به 290 نفر رسید

کلمبو – اسکای نیوز– 2 ثور – باختر تعداد تلفات ...

فی انس طلا 1276 دالر عرضه می شود

کابل 2 ثور باختر فی انس طلا در بازارهای بین...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتوزیر امور مهاجرین به آغاز زود هنگام روند ثبت نام برگشت کنندگان به منظور توزیع زمین تاکید کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل-باختر-۱حمل
سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان در نشستی با رئیس اداره اسکان بشری سازمان ملل متحد(یو ان هبیتات) مقیم کابل، به آغاز زودهنگام کار ثبت و راجستر برگشت کنندگان به منظور توزیع زمین تاکید کرد.
به گزارش آژانس باختر به نقل از خبرنامه این وزارت ، در این نشست که دیروز در مقر وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان برگزار شد، روی هماهنگی جلسه کمیته ملی رهبری برنامه شورا و چگونگی آغاز کار روند ثبت نام برگشت کنندگان برای توزیع زمین بحث و تبادل نظر شد.
وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در حالی به تسریع بخشیدن روند ثبت نام برگشت کنندگان تاکید می کند که کار تخینیکی این روند را ادارات بین المللی (هبیتات و آی او ام) به عهده دارد.
وی همچنان تاکید کرد که جهت آغاز زودهنگام کار، ادارات بین المللی می توانند برای ثبت نام برگشت کنندگان از دفاتر وزارت امور مهاجرین در مرکز و ولایات استفاده کند.
رئیس اداره هبیتات دراین نشست گفت که شورا یکی از برنامه های مورد توجه اداره هبیتات است و این اداره تلاش می کند با تطبیق برنامه شورا، زمینه بهتر استقرار و ادغام برگشت کنندگان را در داخل کشور فراهم کند.
وی تعهد سپرد که در هماهنگی با اداره سازمان بین المللی مهاجرت(آی او ام)، کار اعمار مراکز ثبت نام برگشت کنندگان و آغاز روند ثبت نام برگشت کنندگان را به منظور توزیع زمین تسریع می بخشد. نازیلا عزیزی

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.