05 ???? 1399

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

Youtube Player

khantry design

اعلانات

استرانیژی پیشگیری زنان و کودکان از اعتیاد به بحث گرفته شد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 3 سرطان
جلسه مشورتی جهت پیشگیری از اعتیاد زنان و کودکان ، از سوی وزارت امور زنان با همکاری موسسه حمایت از اطفال درآن وزارت  برگزار شد.
هدف از برگزاری این جلسه ؛ بحث روی تدوین استراتیژی جلوگیری زنان و کودکان از اعتیاد، عنوان شده است .
به گزارش آژانس باختر، سپوژمی وردگ معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان در این جلسه گفت که  جای بسا خرسندی است که در جهت جلو گیری زنان وکودکان از اعتیاد به مواد مخدر، نهاد های دولتی و خصوصی با ما همکار هستند و این حسن نیت شانرا به دیده قدر می نگریم.
اما متأسفانه در بعضی از ولایت ها  و مرکز، زنان معتاد زیادی وجود دارند که بی سرپناه اند و به مشکلات زیادی روبرو هستند، در وزارت امور زنان آمار هایی ثبت است از قبیل؛ تفریق زن و شوهر که یگانه علت آن معتاد بودن شوهر است."
معین وزارت امور زنان، روی ایجاد یک پلان پیگیری جهت جلو گیری زنان از اعتیاد تأکید کرد و گفت که به خصوص در سمت شمال کشور، زنان به صفت یک وسیله استفاده می شوند. مثلاٌ زنان قالین باف در وقت بافندگی شان برای کودکان شان را تریاک می خورانند تا کودکان  شان برای مدت طولانی در خواب باشند و مزاحمت برای کارآنان صورت نگیرد تا زنان مورد خشم مرد خانواده قرار نگیرند."
سپس اشتراک کنندگان؛ روی تدوین استراتیژی جلوگیری ازاعتیاد زنان و کودکان، تمدید روند حمایت از کودکان، توسعه استراتیژی پیشگیری از مواد مخدر برای زنان و کودکان، بحث و تبادل نظر کردند.
قابل ذکر است که جلسه مذکور در هر سه ماه یک بار برگزار می شود . نیلوفر دانش

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.