27 اسد 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

تبصره

تبصره

کابل باختر ۲۶ اسد استقلال...

فلم مستند "  تاریخچه تیاتر افغانستان  "  افتتاح و به نمایش گذاشته شد

فلم مستند " تاریخچه تیاتر افغانستان " افتتاح و به نمایش گذاشته شد

کابل باختر26 اسد پوهاند محمد رسول باوری معین فرهنگ و هنر...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتوزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان دو تفاهمنامه همکاری امضا کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل/باختر/24 سرطان
وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان و موسسه رفاه برای انکشاف افغانستان(ودان) دو تفاهمنامه همکاری به منظور توزیع کمک های عاجل به خانواده های بیجاشدگان  و حمایت از تولیدات و بهبود معیشت بیجاشدگان و عودت کننده امضاء کردند.
آژانس باختر به نقل از خبرنامه این وزارت می دهدکه  این تفاهمنامه ها امروز توسط مهرخدا صبار وارسی کننده معینیت پالیسی و پلان وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان و مسوول موسسه مذکور در مقر وزارت امضاء شد.
خبرنامه می افزاید ارزش مجموعی این تفاهمنامه ها حدود 20 میلیون افغانی است و از طرف اداره کمیشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان تمویل می شود.
موسسه یادشده بر اساس تفاهمنامه مذکور، به 300 نفر نهایت آسیب پذیر در ولایات ننگرهار، کنر، لغمان و نورستان بسته های کمکی بشری توزیع می کند و از تولیدات 50 خانواده بیجاشده در ولایت هرات به منظور بهبود معیشت و ایجاد زمینه کار شان حمایت می کند.
هدف از امضای این تفاهمنامه ها پاسخ دهی به ضروریات عاجل نیازمندان شدید و حمایت از زنانی که  در معرض خطر قرار دارند توسط ارایه کمک های مالی کوچک منحیث وسیله بدست آوردن عاید جهت امرار معیشت روزمره است. نازیلا عزیزی

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.