30 ????? 1399

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

مراسم فاتحۀ شهیددگروال محمدآصف توخی فردابرگزارمی شود

مراسم فاتحۀ شهیددگروال محمدآصف توخی فردابرگزارمی شود

کابل /۳۰سنبله / باختر دگروال محمدآصف توخی آمرامنیت پکتیکا درنبرد...

رییس جمهوری: بامیان امروزدرروایت سیاسی افغانستان، نقش اساسی دارد

رییس جمهوری: بامیان امروزدرروایت سیاسی افغانستان، نقش اساسی دارد

کابل / ۳۰سنبله / باختر محمد اشرف غنی رییس جمهوری اسلامی...

Youtube Player

khantry design

اعلانات

کاهش بی پشینه آب در نل های آب رسانی خیرخانه

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل/باختر/25 سرطان
باشنده های حصه اول خیرخانه از کاهش بی پیشینه آب در نل های منازل شان شاکی اند، شماری از این باشندگان مدعی اند که جریان آب در نل های منازل شان به یک بار در هفته کاهش یافته است و در برخی از ساحات به روز ها آب وجود ندارد.
آنان از این ناحیه نگران اند  و از مسوولان امور به خصوص ریاست آبرسانی کابل می خواهند که در این زمینه توجه کنند .
زرمینه معلم یکی از مکاتب خصوصی و باشنده حصه اول خیرخانه به خبرنگار آژانس باختر گفت که اگر به کمبود آب شهروندان به گونه جدی توجه نشود دور نخواهد بود که مردم به گونه دسته جمعی از این شهر کوچ کنند .
فهیم یک تن از باشندگان حوزه یازده خیرخانه هم می گوید که هفته یکبار آب در نل های شان جریان پیدا می کند با وجودی که فصل شدید گرما است به بسیار مشکلات مواجه است و اگر وضعیت تغییر نکند و مجبور خواهد بود که خانه خود را به قیمت کم تر از نرخ روز به فروش برساند.
نوید سعیدی سخنگوی ریاست عمومی شرکت آبرسانی و کانالیزاسیون شهری افغانستان در این مورد به خبرنگار آژانس باختر گفت: خیرخانه به کمبود آب مواجه است نل های خیرخانه از منطقه علاوالدین آب میگیرد و گاهی کمبود و پرچاوی برق سبب قطع جریان آب می شود.
انجنیر ادریس، آمر آبرسانی زون 5 نیز کاهش آب در نل های خیرخانه را به کمبود و پرچاوی های برق نسبت می دهد .
در این مورد وحید الله توحیدی سخنگوی شرکت برشنا می گوید نمایندگی شرکت آبرسانی زون 5 در ساحه پنجصد فامیلی خیرخانه شاید از جمله مقروضان برق باشد و پول صرفیه برق شان را به وقت پرداخت نکرده باشد اگر چنین نیست مکتوب به برشنا ارسال کند که در اوقات پرچاوی زون 5 پنجصد فامیلی تغییر ایجاد شود .
اما امین الله سلطانی آمر عمومی عملیاتی آبرسانی زون 5 گفت: ما مشکل برق نداریم و در صورت پرچاوی ها از جنراتور استفاده می کنیم اما جنراتور های آبرسانی آنقدر توان ندارد که مشکل جریان آب را حل کند . نازیلا عزیزی

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.