30 عقرب 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

Youtube Player

khantry design

اعلاناتتجلیل ازسالروزتولد پیامبربزرگ اسلام در هرات

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

شهرهرات/ ۱۷ عقرب/ باختر
از سالروز تولد منجی بشریت "حضرت محمد" مصطفی" ص"  از سوی دارالعلوم عالی غیاثیه هرات تجلیل شد.
این برنامه با حضور جمع کثیری از استادان و محصلان در دارالعلوم غیاثیه برگزار شد.
حین برگزاری این برنامه به دوصد و پنجاه خانواده نیازمند از سوی کارکنان دارالعلوم غیاثیه کمک های زمستانی صورت گرفت که شامل پوشاک و خوراک بود.
ملکه مهیره آمر دارالعلوم غیاثیه هدف از برگزاری این برنامه را تجلیل از میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام و ختم هشتاد و دو دورقرآن عظیم الشأن توسط کارکنان دارالعلوم غیاثیه عنوان کرد.
مهیره گفت که کارمندان دارالعلوم عالی غیاثیه از دوسال بدینسو درکنار برگزاری برنامه های علمی و فرهنگی، برنامه یی تحت عنوان گرمی دلها با فرا رسیدن ایام ماه رمضان و میلاد پیامبر عظیم الشأن برای کمک به خانواده های نیازمند برگزار می کند که در گذشته سال یکبار به خانواده های فقرا کمک می شد اما از سال گذشته، سال دوبار به خانواده های نیازمند و همچنان دانش آموزان مستضعف کمک های مالی، خوراک و پوشاک صورت می گیرد.
فایقه حبیبی یکتن از استادان دارالعلوم غیاثیه با تبریک ایام میلاد پیامبر اسلام"ص" بیان کرد دارالعلوم غیاثیه فعالیت های فرهنگی زیادی دارد که همیشه سعی کرده است در خدمت مردم و هموطنان خود باشد.
حبیبی گفت بر علاوه این برنامه هر سال برنامه یی تحت عنوان ماه مهر و مغفرت نیز برگزار می شود که همه ساله از طریق این برنامه به خانواده های نیازمند کمک صورت می گیرد که این کمکها دوامدار خواهد بود.ختم/حبیب سادات

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.