09 ??? 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

تلاش برای اشتغال زایی زنان فقیر درهلمند

لشکرگاه/ ۹حوت/ باختر برنامه یی برای اشتغال زایی به زنان فقیر...

اتخاذ اقدامات پیشگیرانه جلوگیری از بروز کرونا در قندهار

اتخاذ اقدامات پیشگیرانه جلوگیری از بروز کرونا در قندهار

قندهار/۹حوت/ باختر در قندهار اقدامات پیشگیرانه یی برای جلوگیری از بروز...

Youtube Player

khantry design

اعلانات

کارگاه آموزشی میان روز نامه نگاران افغان و تاجک درشهر دوشنبه برگزارشد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

دوشنبه/ ۲۸ جدی/ باختر
کارگاه آموزشی به هدف تبادل تجارب میان  خبرنگاران افغان و تاجک که در بخش  حفاظت از محیط زیست کار می کنند درشهر دوشنبه مرکز تاجکستان برگزار شد.
به گزارش فرزانه نعمت خبر نگاراعزامی آژانس باختر از شهر دوشنبه ، در این کارگاه آموزشی که به میزبانی هفته نامه ملت چاپ دوشنبه راه اندازی شده است دسته یی از خبرنگاران افغان شرکت دارند.
حمید زازی مسوول نهاد میدوتیک افعانستان٬ در آغاز کار این کارگاه گفت:هدف راه اندازی این کارگاه تبادل افکار وتجارب محیط زیست است ٬تبادل تجارب می تواند در حل چالش هاوبرنامه ریزی ها برای بهبود وضعیت محیط زیستی موثر باشد .
در این کارگاه خانم شهادت خبرنگار وکارشناس محیط زیست تاجکستان وخانم عدالت مسوول هفته نامه عدالت در رابطه به چالش های محیط زیست تاجکستان ،برنامه های مبارزه با چالش ها ونقش رسانه ها در رسانیدن آگاهی های محیط زیست به شهروندان ،به خبرنگاران معلومات دادند.
دراین کارگاه سه روزه که از سوی نهاد میدیوتیک افعانستان به حمایت مالی تیلو ومیزبانی هفته نامه ملت تاجکستان راه اندازی شده است ٬ خبرنگاران شبکه حفاظت محیط زیست افعانستان وتاجکستان تجارب شان را در عرصه های مختلف با هم شریک خواهند کرد .فرزانه

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.