سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی پنج پلان بهسازی برای چهار ولایت را منظور کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل / ۲۲ سرطان /باختر
محمود کرزی سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی در حضور نمایندگان مردم در شورای ملی، شاروال ها و رییسان شهرسازی؛ پنج پلان بهسازی برای فاریاب، سرپل، پروان و سمنگان منظور کرد.
به گزارش آژانس باختر؛ در مراسمی که به همین مناسب در مقر وزارت شهرسازی و اراضی برگزارشد، محمود کرزی منظوری و تطبیق پلان های بهسازی را گام ارزنده برای عرضه خدمات شهری به ساحات غیر رسمی و غیر پلانی خواند و از اداره های ذیربط خواست که در تطبیق آن تلاش جدی به خرچ دهند.
این پلان ها شامل بهسازی ساحه تواچی کلان ناحیه اول ولسوالی اندخوی فاریاب، بهسازی ساحات ناحیه های اول و دوم شهر سرپل ، بهسازی ساحه نو آباد قلعۀ خواجه های شهر چاریکار و پلان بهسازی نو آباد قلعه خواجه ها و نو آباد خواجه سیاران توپدرۀ پروان و همچنان پلان بهسازی ساحه قوش آسیاب بالا و قوش آسیاب پائین شهر ایبک  سمنگان است.
وزارت شهرسازی و اراضی در هماهنگی نزدیک با اداره های بخش شهری متعهد است از طریق تطبیق پلان های بهسازی و برنامه های احیای مجدد ساحات غیر رسمی و غیر پلانی را به بهترین ساحات رهایشی مبدل کند تا از این رهگذر تبعیض میان ساحات رسمی و غیر رسمی از میان برداشته شود و خدمات یکسان شهری به شهروندان عرضه شود.
/////////

back to top