16 ??? 1399

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

محمد قاسم حلیمی نامزدوزیر وسرپرست وزارت  ارشاد، حج و اوقاف تعیین شد

محمد قاسم حلیمی نامزدوزیر وسرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف تعیین شد

کابل / ۱۶ اسد / باختر ریاست عمومی ادارۀ امور ریاست...

تیم امنیتی کابل روی امنیت مرکز جلسۀ فوق‌العاده برگزار کرد

تیم امنیتی کابل روی امنیت مرکز جلسۀ فوق‌العاده برگزار کرد

کابل / ۱۶ اسد، / باختر مقامات بلندپایۀ امنیتی کشور امروز...

Youtube Player

khantry design

اعلانات

مرکزخدمات دریچۀ واحدبرای پیشبرد کارهای ورثۀ شهدا ومعلولان ایجاد شد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)


کابل/24 سرطان /باختر
مرکز خدمات از طریق دریچه واحد وزارت دولت در امور شهدا و معلولین، به هدف پیش برد کارهای ورثه شهدا و معلولین امروز افتتاح شد
به گزارش آژانس باختر؛در مراسم افتتاح این مرکز، لعل‌الدین آریوبی وزیر دولت در امور شهدا و معلولین، هئیت رهبری وزارت، عمراخان منیب مشاور رئیس جمهور در امور شهدا و معلولین، نمایندگان اداره ملی احصایه و معلومات، مسوولان اداره آسان خدمت و کارمندان این وزارت اشتراک داشتند.
افتتاح این مرکز از اولویت های کاری وزارت شهدا و معلولین بود که هدف اصلی آن ساده سازی جریان کارهای پیچیده، سرعت در کار، برقی سازی خدمات، محو کاغذپرانی، جلوگیری از فساد، ایجاد شفافیت در پرداخت حقوق ورثۀ شهدا و معلولان و ارائه خدمات به گونۀ شفاف از طریق سیستم جدید برقی برای افراد معلول و ورثه شهدا زیر یک چتر واحد است.
با ایجاد مرکز یاد شده، طی مراحل روند کار از (۷۲) مرحله به (۱۲) مرحله کاهش یافته است.
مرکز خدمات دریچۀ واحد با همه وسایل تکنالوژی عصری آراسته است که کارکنان آن از قبل مورد آموزش قرار گرفته اند؛ تا باشد با وسایل و تکنالوژی عصری روز، کارهای یومیه ورثه شهدا و افراد معلول به گونه شفاف و سریع صورت گیرد.
در این مرکز کارهای ریاست شهدا و معلولین از هم جدا شده است که از جانب ریاست های مربوط آنان کار صورت می‌گیرد،همچنان برای زنان ومردان، انتظار خانه های جداگانه ایجاد شده است. بخش توزیع تذکره برقی برای ورثه شهدا و معلولان نیز فعال است که عملاً کار در آن جربان دارد و روزانه برای صدها تن تذکره برقی توزیع می‌شود‌.
مرکز جدید خدمات دریچه واحد در ایجاد شفافیت در این وزارت، از میان برداشتن فاصله میان حکومت و ملت و به میان آوردن شفافیت در راستای حساب دهی؛ نقش اساسی و بنیادی یی دارا است که خود باعث باور و اعتبار مردم در حکومت داری خوب می‌شود.
/////////

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.