02 دلو 1396

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

نرخ شماری از ارزهای خارجی در برابر پول افغانی

نرخ شماری از ارزهای خارجی در برابر پول افغانی

کابل باختر 2 دلو به اساس معلومات اتحادیه صرافان سرای شهزاده...

بهای مواد اولیه در بازار های کابل

بهای مواد اولیه در بازار های کابل

کابل/باختر/2 دلو بهای مواد اولیه در بازار های کابل امروز 2...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتنزدیک به چهار کیلومتر سرک درکندز کانکریت ریزی میشود

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کندز 15 میزان باختر
کار کانکریت‌ریزی سرک ترکمن‌های قره کوترمه ولسوالی امام صاحب ولایت کندز آغاز شد.
به گزارش آژانس باختر، در محفل افتتاح کار این سرک اسد الله عمر خیل والی کندز، امرالدین والی رییس شورای ولایتی، محبوب‌الله سعیدی ولسوال امام صاحب و دوست محمد ریحان رییس احیاء و انکشاف دهات آن ولایت، متنفذان و جوانان آن قریه اشتراک ورزیده بودند.
والی کندز در این محفل گفت که در ساحاتی که مردم با ما همکار است تنها به این پروژه اکتفا نمی‌ کنند بل‌که کوشش می ‌کنند تا خدمات بیشتری عمرانی برای مردم صورت بگیرد.
انجینر دوست محمد ریحان رییس احیاء و انکشاف دهات ولایت کندز گفت که کانکریت ریزی سرک عمومی شیرخان بندر الی سرک عمومی ولسوالی امام صاحب به درازای نزدیک به چهار کیلو متر به هزینه بیش از سیزده میلیون و هفتصد هزار افغانی با ده درصد سهم مردم کانکریت ریزی می شود که پنجصد خانواده به شکل مستقیم از این پروژه بهره مند خواهند گردید.
در همین حال سید علی یک تن از باشندگان محل گفت که در رفت و آمد از قریه های شان به بازار ولسوالی به نسبت خرابی این سرکت با مشکلات زیادی مواجه می باشند که با کانکریت ریزی سرک محصولات زراعتی و باغداری شان را بدون وقفه به بازار عرضه خواهد شد و از سویی هم در کرایه رفت و آمد مسافران  تخفیف به عمل خواهد آمد. احمد نعیم (دوستی)

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.