29 عقرب 1396

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

محمداشرف غنی از شبکۀ تلویزیون شمشاد دیدن کرد

محمداشرف غنی از شبکۀ تلویزیون شمشاد دیدن کرد

کابل 29 عقرب باختر محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان شام...

هیئت اداری شورای ولایتی سمنگان  انتخاب شد

هیئت اداری شورای ولایتی سمنگان انتخاب شد

سمنگان 29 عقرب باختر رییس معاون و منشی شورای ولایتی...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتملا امامان ، واعظان و خطبا درکابل : مردم از نیروهای امنیتی و دفاعی کشور حمایت کنند

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر/ 28/ میزان
ملا امامان ، خطبا وواعظان مساجد و تکایای شهرکابل امروز قبل از ایراد خطابه نماز جمعه ازمردم خواستند تا به عنوان یک امر شرعی از نیروهای امنیتی ودفاعی شان حمایت کنند.
به گزارش آژانس باختر ، آنها درخطابه های شان با بیان وچگونگی وقایع اخیر تروریستی درولایت های پکتیا ، غزنی ، قندهار ، کابل ، ارزگان ، فراه ... که نیروهای امنیتی و دفاعی ما در حوادث تروریستی و حملات دشمنان کشور جان باختند ، تاکید نمودندکه آنها برای دفاع از زندگی مردم شان وحقوق مسلمانان جان شان را ازدست دادند و آنهاشهید شدند تا اسلام و انسانیت ، هویت ونام اسلامی ما باقی بماند.
ملا امامان ، خطبا وواعظان مساجد وتکایای شهر کابل تاکید داشتندکه حمله برنظامیان و پولیس ما حمله بر مردم افغانستان است زیرا آنها اندکه این وطن است و آنان اند که ما صاحب هویت و استقلال خود هستیم .
آنها ازفکر و اندیشه اسلامی ما دفاع میکنند درحالیکه گروه های تروریستی فکر و اندیشه اسلامی را به بازی گرفته اند آنها با تحریف دساتیر اسلامی جنگ شان را درافغانستان جهاد میگویند درحالیکه خود برای نوکران جهان اسلام خدمت میکنند.
نیروهای امنیتی ما در برابر چنین منافقان و افراد شریر درجنگ اند و جنگ آنها یک جنگ مقدس است پس ضروراست که ازنیروهای امنیتی و دفاعی تان که مسلمان و فرزندان این کشور اند حمایت نمائید .
ختم/ عبدالخالق ...ک..م

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.