25 میزان 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

پولیس از امنیت انتخابات در تخار اطمینان داد

پولیس از امنیت انتخابات در تخار اطمینان داد

تالقان 24 میزان باختر آمر امنیت تخار اطمینان میدهد که روند...

معین امورجوانان ازجوانان خواست که درانتخابات پیشرو سهم فعال بگیرند

معین امورجوانان ازجوانان خواست که درانتخابات پیشرو سهم فعال بگیرند

کابل باختر24 میزان داکترکمال سادات معین امورجوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ ...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتطیاره حامل پناهجویان رد شده افغان از فرانکفورت وارد کابل شد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل – باختر16 قوس
طیاره حامل گروهی از پناهجویان افغان در یک پرواز از میدان هوایی فرانکفورت شام دیروز(چهارشنبه) به کابل فرستاده شد صبح امروز در میدان هوایی بین المللی کابل نشست کرد.بگزارش دویچه وله  بخش عمده این پناهجویان از ایالت های بایرن و هسن این کشور آورده شده بودند.
گفته می شود که در این دور اخراج پناهجویان رد شده، ۲۷ تن حضور داشتند.
ساعاتی پیش از پرواز تیاره حامل پناهجویان، از ۴۰۰ تا ۵۰۰ معترض در میدان هوایی فرانکفورت گردهم آمده دست به اعتراض زدند. آنان از حکومت آلمان می خواستند که هرچه زودتر روند اخراج پناهجویان را متوقف کند.
پیش از این که این اخراج صورت بگیرد، اولا یلپکه، نماینده حزب چپ‌ها در پارلمان فدرال آلمان گفت که ارتکاب جرم توسط یک شخص نباید معیاری برای اخراج او به جنگ و ترور باشد. او افزود که اخراج مردم به مناطق جنگی نه از منظر حقوق جزا یک مجازات موجه است و نه از منظر حقوق بشر.
همچنین نماینده حزب سبزها در پارلمان، لوئیزه امتسبرگ گفته است که وضعیت امنیتی افغانستان در ۱۲ ماه اخیر شدیداَ بدتر شده است. به این دلیل او از حکومت فدرال آلمان خواسته است که اخراج‌ها به این کشور را متوقف کرده و گزارشی جدید از وضعیت افغانستان ارائه دهد.
سازمان «پرو ازول» همانند انتقادی که در موارد اخراج های گذشته می کرد، این بار نیز گفت که اخراج پناهجویان به افغانستان مبتنی بر «حدس و گمان بی‌اساس» صورت می‌گیرد که این می‌تواند «حیات انسان را به مخاطره اندازد». این سازمان علاوه کرده که گذشته از این، تا هنوز بررسی وضعیت افغانستان از جانب وزارت خارجه آلمان ارائه نشده است.
خلیل

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.