25 سرطان 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

Youtube Player

khantry design

اعلاناتایجاد نهاد اجتماعی کاروان صلح توسط چهل جوان در بدخشان

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

فیض آباد 22 جدی باختر
نهاد اجتماعی کاروان صلح به همکاری چهل جوان نخبه بدخشان دیروز در شهر فیض آباد ایجاد شد .
به گزارش آژانس باختر، در محفلی که به همین مناسبت برگزار شد، صبرالله ثاقب حمیدی مسوول سازمان اجتماعی کاروان صلح گفت که هدف از ایجاد سازمان اجتماعی کاروان صلح از بین بردن تعصبات قومی٬ خشونت های خانوادگی، ایجاد فضای تفاهم و همدلی میان مردم و ترویج فرهنگ صلح پروری و همدیگر پذیری میباشد .
وی افزود که این نهاد یک نهاد غیر دولتی و غیر سیاسی میباشد که با راه اندازی کارگاه ها٬ سمینارها و گفتمان ها در ارتباط به جوانان می خواهند تا به طور رضاکارانه در میان مردم فعالیت نماید.
خسرو نظری رییس پوهنتون بدخشان و نقیب الله ثاقب یار رییس اطلاعات و فرهنگ بدخشان در این محفل گفتند که  جامعه نیازمند صلح است و باید نسبت به وطن مثبت گرا باشند و ایجاد این نهاد جوانان را امیدوار به آینده می سازد و یک قدم مثبت در جهت همدیگر پذیری میباشد و از نسل عدالت خواه وطن که در برابر نابرابری ها ایستاد میشوند و خواستار صلح می شوند مورد حمایت قرار می گیرند.
عبدالبصیر وثیق فعال جامعه مدنی گفت که این جوانان از بین دوصد جوان بدخشان که از طریق آزمون از طرف دفتر جی آی زید  در مزار شریف انتخاب شدند و یک کارگاه آموزشی پنج ماهه در عرصه های تامین صلح و رفع مشکلات موجود در کشور را آموزش دیدند. سید حبیب(سادات)

Last modified on جمعه ، 22 جدی 1396 ، 12:40

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.