27 اسد 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

افتتاح نمایشگاه صنایع دستی و محصولات زراعتی در بامیان

افتتاح نمایشگاه صنایع دستی و محصولات زراعتی در بامیان

بامیان ۲۷ اسد باختر نمایشگاه صنایع دستی و محصولات زراعتی به...

کارکنان خدمات ملکی درساعات رسمی از شرکت در پیکارهای انتخاباتی منع شدند

کارکنان خدمات ملکی درساعات رسمی از شرکت در پیکارهای انتخاباتی منع شدند

کابل/باختر/27 اسد کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی یک بار...

تلاش برای رهایی دو مرد از بند طالبان در بدخشان جریان دارد

کابل بدخشان 27 اسد تلاش برای رهایی دو کارمند دولتی از...

Youtube Player

khantry design

اعلاناترئیس جمهور غنی خطاب به اعضای تیم های فوتبال افغانستان و فلسطین: هر دو تیم برنده هستید

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 29 اسد
محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان صبح امروز با اعضای تیم ملی فوتبال افغانستان و تیم ملی فوتبال فلسطین که بهخاطر بازی دوستانه به کابل آمده بود، در ارگ دیدار کرد.
دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر خبر داد، در این دیدار، ابتدا انوش دستگیر مربی تیم ملی فوتبال افغانستان صحبت کرد و از توجه رئیس جمهور به ورزش و سهولت‎های فراهم شده به‌خاطر برگزاری مسابقات دوستانه میان افغانستان و فلسطین، تشکر کرد.
بعداً سکرترجنرال تیم ملی فوتبال فلسطین صحبت کرد و ضمن تشکری از میزبانی افغانستان و تبریکی سالروز استرداد استقلال کشور، گفت که مسابقات دوستانه میان دو تیم به گونۀ مساوی پایان یافت و در حقیقت برنده، ملت های افغانستان و فلسطین هستند.
وی برای افغانستان صلح پایدار آرزو نموده، گفت که این مسابقات نیز پیام صلح به همراه داشت. سکرترجنرال تیم ملی فوتبال فلسطین از تیم ملی فوتبال افغانستان برای انجام مسابقات دوستانه در فلسطین، دعوت کرد.
در این دیدار، بانوی اول نیز صحبت کرد و ضمن خوش آمدید به تیم ملی فوتبال فلسطین، برای تیم های فوتبال افغانستان و فلسطین آرزوی موفقیت نمود.
رئیس جمهور غنی پس از استماع صحبت‌های آنان، ضمن خوش آمدید به اعضای تیم ملی فوتبال فلسطین گفت: هر دو تیم برنده هستید و امروز افغانستان افتخار پذیرایی تیم ملی فوتبال فلسطین را دارد.
وی افزود که از هفتاد سال بدینسو قلب هر افغان برای ملت فلسطین تپیده و مردم افغانستان به یک فلسطین آزاد، باورمند می باشند.
رئیس جمهور با اشاره به دعوت فلسطین از تیم ملی فوتبال افغانستان برای انجام بازی های دوستانه در آن کشور، گفت که دولت، تمام امکانات را به منظور انجام این سفر به دسترس فدراسیون فوتبال افغانستان، قرار می دهد.# عبدالخالق

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.