04 حوت 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

صادرات اولین دور گلدوزی و دست دوزی زنان  به جرمنی

صادرات اولین دور گلدوزی و دست دوزی زنان به جرمنی

شهرهرات 3 حوت باختر صادرات اولین دور گلدوزی و دست دوزی...

نجات ده ها مسافر گیرمانده دربرف درغزنی

نجات ده ها مسافر گیرمانده دربرف درغزنی

شهرغزنی 3 حوت باختر ده ها مسافر گیرمانده در برف درولایت...

آغاز کارزار نهال‌شانی از سوی ریاست معارف هرات

آغاز کارزار نهال‌شانی از سوی ریاست معارف هرات

شهرهرات 3 حوت باختر روح‌الله زاهد رئیس معارف هرات، در...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتمعاون دوم ریئس حمهوراز قهرمانی حمیدرحیمی قدردانی کرد

Written by  Administrator
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 15 حوت

هیأت رهبری کمیته ملی المپیک همراه با حمید رحیمی قهرمان جهانی بوکس به دیدار محمد کریم خلیلی معاون رییس جمهور آمده و معاون رییس جمهور افتخار آفرینی این ورزشکار کشور را تحسین کرد.

به اساس معلومات دفترمطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس اطلاعاتی باختر،

معاون رییس جمهور از افتخاری که رحیمی درمیدان رقابت جهانی ورزشِ بوکس برای افغانستان کمایی کرده است قدردانی کرده گفت که فرزندان با استعداد این وطن با تلاش و  زحماتی که انجام می دهند، جایگاه افغانستان را در مسابقات جهانی تثبیت کرده اند.

وی افتخارات بین المللی مدال آوران افغانستان را که در دو سال اخیر سابقه نداشته است، به ملت افغانستان تبریک گفته و اظهار خرسندی نمود که در شرایط کنونی این زمینه برای جوانان کشور به وجود آمده است تا استعداد های خود را درتمامی عرصه ها ازجمله عرصۀ ورزش به نمایش گداشته و افتخارات جهانی را برای خود و کشور شان به ارمغان آورند.

محمد ظاهر اغبر رییس کمیته ملی المپیک نیز ضمن ابراز شادمانی از قهرمانی رحیمی در میدان رقابت جهانی بوکس ابراز داشت که؛ به اثر سعی و تلاش ورزش کاران، کشورما در بیشتر از دو سال گذشته درمیدان رقابت های بین المللی به ششصد مدال ورزشی دست یافته است.

رییس کمیته ملی المپیک لقب "محمد علی کیلی" را به آقای رحیمی داده گفت که حفظ دستاورد های ورزشی کشور و پیش رفت و ترقی جوانان دراین عرصه، به حمایت جدی دولت افغانستان نیاز دارد.

همچنین محمد کریم خلیلی معاون رییس جمهور اظهارداشت که وی درجریان افتخارآفرینی های ورزشکاران کشور در رقابت ها بین المللی قرار داشته و امید واراست که جوانان افغانستان بتوانند با اعتماد به نفس بیشتر، افتخارات بیشتری را درتمامی عرصه ها از جمله عرصه ورزش برای خود و کشورشان کمایی کنند.

درپایان این دیدار حمید رحیمی قهرمان جهانی بوکس در وزن هفتادو دو کیلوگرام، ازاستقبال پرشور مردم افغانستان و تشویق مقام های دولتی از او، ابراز خرسندی کرده گفت که حمایت گسترده دولت و مردم افغانستان برایش قوت قلبی است که می تواند وی در رقابت های بین المللی آینده درجه قهرمانی اش را درسطح جهان حفظ کند.

رحیمی گفت دست آورد هایش متعلق به مردم و دولت افغانستان بوده و خود نیز به قهرمانی افغانستان افتخار می کند.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.