05 سرطان 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

نامزدان کرسی ریاست ولسی جرگه بازهم برنده نشدند

نامزدان کرسی ریاست ولسی جرگه بازهم برنده نشدند

کابل باختر/ ۵/ سرطان درمرحله دوم انتخابات کرسی ریاست ولسی جرگه...

برگزاری نمایشگاه  نقاشی و خطاطی

برگزاری نمایشگاه نقاشی و خطاطی

کابل 4 سرطان / باختر به پیشواز از، صدمین سال روز...

گرفتاری یک فراهم کننده مواد مخدر کابل

گرفتاری یک فراهم کننده مواد مخدر کابل

کابل باختر ۵ سرطان پولیس کابل، شب گذشته در پی یک...

Youtube Player

khantry design

اعلاناترهبر کلیسای ارتودکس روسیه: صاحبان تلیفون موبایل مراقب دجال باشند

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

مسکو -  بی بی سی نیوز – 20 جدی – باختر
رهبر کلیسای ارتودکس روسیه به کسانی که وابسته به تلیفون‌های هوشمند و تکنالوژی مدرن هستند هشدار داد که ممکن است موجب ظهور دجال (ضد مسیح) شوند..
این گفته با واکنش گسترده کاربران شبکه‌های مجازی در روسیه روبرو شد، شماری از این کاربران با آن شوخی کردند و عده‌ای هم گفتند که این نشانه‌ای از تمایل کلیسا برای برپایی "حکومت خودش" است..
بطریق ( پاتریارک ) کیریل، رهبر کلیسای ارتدوکس روسیه به تلویزیون دولتی این کشور گفت که کاربران تلیفون‌های هوشمند باید در هنگام استفاده از این "گجت‌های جهان وب" مراقب باشند، چرا که این نشانه‌ای از "یک موقعیت برای در اختیار گرفتن اداره بشریت" است.
او گفت: "ضد مسیح شخصی است که در راس وب جهانی قرار می‌گیرد و تمام بشریت را اداره می‌کند. هر بار که شما گجت‌تان را نگاه می‌کنید، فارغ از این که دوست دارید یا نه، فارغ از این که مکان‌یاب خود را فعال می‌کنید یا نه، یک نفر دقیق متوجه می‌شود که شما کجا هستید، دقیقا چه چیزی را دوست دارید و دقیقا از چه می‌ترسید.."
"اگر امروز هم نباشد، تکنالوژی و روش‌های فردا نشان می‌دهد که مسئله فقط دسترسی به اطلاعات نیست بلکه استفاده از این اطلاعات است. تا به حال تصور کرده‌اید که چه قدرتی در دستان کسی که این قدر از اوضاع جهان آگاه است، جمع می‌شود؟  تجمع چنین قدرتی در یک جا، یکی از نشانه‌های آمدن ضد مسیح است.."
بطریق کیریل گفت که کلیسای تحت امر او با "فرآیند تکنالوژی" یا "گسترش یک سیستم که هویت افراد را نشانه گرفته است" مخالف نیست. اما این گفته او نتوانست تمام کاربران شبکه‌های اجتماعی را قانع کند..
یک کاربر توییتر به شوخی نوشت: "کلیسا مخالف علم یا فرآیند تکنالوژی نیست ولی نگران آزادی فردی مردم است. بلی : حتما#آشنا

 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.