25 سرطان 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

اطلاعیه وزارت معارف

اطلاعیه وزارت معارف

کابل باختر24 سرطان وزارت معارف هرنوع جمع آوری پول از دانش...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتیک طیاره بوئینگ باربری درایران سقوط کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

تهران- ایرنا- 24 جدی – باختر
سازمان هوا  نوردی ملکی   ایران   اعلام کرد که یک طیاره بار بری (کارگو) صبح امروز (دوشنبه) در حوالی میدان هوا یی  فتح  شهر کرج  آن کشور دچار سانحه شده  وبر اثر  حریق آن به استثنای  پیلوت کمکی تمام سر نشینان  طیاره فوت کرده اند.
درین طیار شانزده نفر بودند که  فقط پیلوت کمکی طیاره  زنده یا فت شده  و به شفا خا نه  منتقل شده است.
این طیاره از نوع بوئینگ 707 باری مربوط به قرغزستان بود که از شهر بیشکک روانه  میدان هوا یی  کرج بود که  به اشتباه در میدان هوا یی  فتح  درشهرک   صفا دشت کرج  به زمین نشست و پیلوت نتوانست طیاره  را روی با ند کنترول کند.
یک مقام مسئول سازمان هوانوردی ملکی ایران گفت که پیلوت  طیاره هنگام نشست در باند میدان هوایی  فتح، نتوانسته طیاره  را کنترول کند وطیاره  با خروج از انتهای باند، به دیوارمیدان هوایی  برخورد کرد و در محدوده منطقه مسکونی دچار آتش سوزی شد.
سخنگوی  اداره هوا نوردی ملکی ایران نیز  درین این رابطه گفت: تیم سازمان هوا نوردی ملکی  برای بررسی بیشتر علت آن به منطقه رفته است .
طبق یک خبر دیگر   هشت تیم ارزیابی  جمیعت هلال احمر  ایران  نیز به محل حا دثه رسید ه و عجا لتا در باره تلفا ت  جا نی و خسارات ما لی در محل مسکونی  وقوع این سا نحه هوایی اطلاعی در دست نیست.     آشنا

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.