04 حمل 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

درب یک مکتب در کنر بعد از ۹ سال دو باره به روی شاگردان باز شد

درب یک مکتب در کنر بعد از ۹ سال دو باره به روی شاگردان باز شد

اسعدآباد 4 حمل باختر مسوولان امنیتی از آغاز سال جدید تعلیمی...

حوادث کابل و هلمند ٬ نمونه یی از تحجر و فرهنگ ستیزی طالبان است

کابل باختر/ 4 حمل حوادث تروریستی روز های اخیر...

ایوانکا ترامپ خواستار حضور زنان افغان در روند صلح شد

ایوانکا ترامپ خواستار حضور زنان افغان در روند صلح شد

کابل - باختر – 4 حمل ایوانکا ترامپ دختر و مشاور...

Youtube Player

khantry design

اعلاناترئیس مجلس ایالت سند پاکستان به اتهام فساد مالی بازداشت شد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

اسلام آباد - ایرنا – 1 حوت – باختر
ما موران  دیوان ملی احتسا ب پا کستان  امروز سراج درانی ، رییس مجلس ایا لت  سند آنکشور را به اتهام  اختلاس ما لی باز داشت کردند.
به گزارش ایرنا به نقل از منابع خبری پاکستان، اداره ملی مبارزه با فسادمالی موسوم به دیوان ملی احستاب چندی پیش تحقیقات علیه رئیس مجلس ایالت سند مبنی بر استفاده غیرقانونی از بیت المال و جمع آوری اموال مغایر با منبع درآمد شخصی را آغاز کرده بود.
ماموران دیوان ملی احتساب پاکستان امروز دریک  هوتل اسلام آباد ، سراج دُرانی از سیاستمداران معروف حزب مردم را بازداشت و قرار است بازجویی از وی آغاز شود. همچنین اداره  مبارزه با فسادمالی قرار است رئیس مجلس ایالت سند را فردا در جلسه محکمه  حاضر کند..
حزب مردم پاکستان نسبت به بازداشت رئیس مجلس ایالت سند شدیدا اعتراض کرده و آصف علی زرداری سرپرست این حزب و رئیس جمهور سابق پاکستان قرار است امروز در این خصوص نشست خبری برگزار کند..
ماه  دلو امسال  سازمان مبارزه با فساد مالی پاکستان در ادامه روند پیگیری دوسیه های اختلاس و پول شویی مربوط به مقامات و سیاستمدا ران این کشور 'عبدالعلیم خان' وزیر ارشد کابینه ایالت پنجاب به حاکمیت حزب تحریک انصاف را بازداشت کرده بود.
پس از روی کار آمدن حکومت جدید در پاکستان به نخست وزیری 'عمران خان' فرآیند پیگیری دوسیه  های پول شویی و فسادمالی علیه مقامات و سیاستمداران این کشور افزایش پیدا کرد.
عمران خان پیش تر اعلام کرده بود که در برابر عناصری که به خزانه ملی خسارت وارد کرده و اقدام به پول شویی رقم های میلیاردی کرده اند هرگز کوتاه نخواهد آمد..
احزاب مخالف حکومت پاکستان از جمله حزب مسلم لیگ نواز و حزب مردم اقدامات اخیر علیه سیاستمداران این کشور را رویکرد جانبدرانه حکومت عمران خان می دانند و معتقدند که دولت در حال انتقام گیری از مخالفان سیاسی خود است.              آشنا

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.