31 حمل 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

تبصره

تبصره

کابل 30 حمل باختر نشست سیاسیون افغان وطالبان که قرار بود...

صدراعظم پاکستان هفته آینده به ایران سفر می کند

صدراعظم پاکستان هفته آینده به ایران سفر می کند

اسلام آباد - ایرنا – ۳۰ حمل – باختر «عمران خان»...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتپیام های نوروزی رهبران‌ آمریکا وایران

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

واشنگتن – بی بی سی – 1 حمل – باختر
دونالد ترامپ ، رییس جمهور آمریکا در پیام نوروزی اش با ابراز همبستگی با مردم ایران «که آرزوی آینده آزاد دارند» گفته است که «ایالات متحده به تقبیح کردن رژیم دیکتاتوری ایران ادامه می دهد.» از طرف دیگر، آیت الله علی خامنه ای رهبر ایران با پُرماجرا خواندن سال گذشته، بر بهبود وضع اقتصادی کشور و «رونق تولید» تاکید کرده است.
دونالد ترامپ گفته است:‌ «متاسفانه، مردم ایران باز هم قادر نیستند به طور کامل شریک شادی های این ایام باشند. امسال مانند سالهای پیش این چهار دهه، آنها آمدن بهار را زیر فشار سنگین ظلم رژیم فاسد و بی رحم شان تجربه می کنند.»
او می افزاید:‌ «با ابراز همبستگی با مردم ایران که آرزوی آینده آزاد همراه با فرصت، آبادانی و سعادتمند دارند، امریکا به تقبیح کردن رژیم دیکتاتوری ایران ادامه می دهد. ما تعهد می دهیم که هرگز در مقابل خواسته های مردم ایران برای آزادی سکوت نکنیم و هیچگاه مبارزه مداوم آنها برای حقوق بشر را فراموش نخواهیم کرد.»
من گرمترین تبریکاتم را به کسانی که عید باستانی نوروز را در ایالات متحده امریکا  و سرتاسر جهان جشن می گیرند می فرستم.
از طرف دیگر، آیت الله علی خامنه ای، رهبر و حسن روحانی، رییس جمهور ایران در پیام های خود بر بهبود وضع اقتصادی کشور تاکید کرده اند.
حسن روحانی هم در پیام خود گفت: «هدف ما آن است که کالاهای اساسی به مقدار کافی در اختیار مردم باشد. هدف ما این است که حقوق‌بگیران ثابت، در رنج و فشار کمتری باشند.»#  فریده بابک

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.