04 ثور 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

کشته شدن یک پسر جوان با یک زن در سمنگان

ایبک باختر 4 ثور یک مرد و یک زن به اتهام...

کشته شدن یک پسر جوان با یک زن در سمنگان

ایبک باختر 4 ثور یک مرد و یک زن به اتهام...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتآغاز کار اداره جدیدی بازگشت دادن پناهجویان رد شده در آلمان

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

برلین/دویچه وله/باختر/22جدی
آژانس هماهنگی حفاظت از مرزهای بیرونی اتحادیه اروپا (فرونتکس) واحد جدید خود را برای سرعت بخشیدن به اخراج پناهجویان رد شده فعال گردانیده است.
کمیسیون اتحادیه اروپا در بروکسل روز سه شنبه گفته که یک تیم با ۶۹۰ متخصص برای بازگشت دادن پناهجویان کار خود را آغاز کرده است. همچنین گفته شده است که "فرونتکس" می تواند کارشناسان اش را برای حمایت کشورهای عضو اتحادیه اروپا ارسال دارد تا آنها "عملیات بازگشت دادن پناهجویان رد شده را سازماندهی و هماهنگ گردانند". حتی در صورت لزوم این واحد می تواند در کشورهای ثالث نیز فعال گردد.
دیمیتریس آوراموپولوس، کمیسار اتحادیه اروپا در امور مهاجرت به این نظر است که با اخراج سریع تر پناهجویان رد شده، "انگیزه برای مهاجرت های بی رویه" در اروپا باید کاهش یابد. بنابراین این واحد جدید "فرونتکس" می تواند "در شرایط اضطراری" به ابتکار خود، کارشناسان امور اخراج را به کشورهای عضو اتحادیه اروپا ارسال دارد.
با توجه به اطلاعات "فرونتکس"، کشورهای عضو تا حال اعزام ۴۰۰ تن از ۶۹۰ افسر پولیس و متخصص را تعهد کرده اند. این افراد بار دیگر از جانب "فرونتکس" آموزش های اختصاصی به دست می آورند. این اداره که مقر اصلی اش مرکزی اش در وارسا است، ادعا می کند که در سال ۲۰۱۶ بازگرداندن ۱۰ هزار و ۷۰۰ مهاجر را همآهنگ کرده است، اما نتوانسته است به ابتکار خود پروازهای اخراج مهاجران را سازماندهی کند.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.