23 میزان 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

در جهان 36 میلیون نابینا زندگی میکنند

در جهان 36 میلیون نابینا زندگی میکنند

کابل باختر/23/ میزان معین امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ شهروندان نابینا...

دیدار وزیر امور خارجه کشور با سفیر فدراتیف روسیه

کابل ۲۳ میزان باختر صلاح‌الدین ربانی وزیر امور خارجه با الکساندر...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتدبیر کل سازمان ملل و مشاور امنیت ملی ایالات متحده در مورد افغانستان بحث کردند

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

دویچه وله – باختر 22 جدی
مک ماستر، مشاور امنیت ملی ایالات متحده امریکا با انتونیو گوتیرش دبیر کل سازمان ملل متحد دیدار کرد. گفته می شود که این دو مقام روی وضعیت افغانستان با هم گفتگو کرده اند.
مک ماستر، مشاور امنیت ملی ایالات متحده به گونه خصوصی با انتونیو گوتیرش دبیر کل سازمان ملل متحد و رئیس شورای امنیت این سازمان دیدار و گفتگو کرده است. واسیلی نبنزیا، سفیر روسیه در سازمان ملل در گفتگو با رسانه ها گفته است که مک ماستر توضیحات "بسیار خوب" و بسیار مفید" در مورد افغانستان برای شورای امنیت سازمان ملل ارائه کرده است.
به قول نبنزیا، او در گفتگو با مک ماستر تصریح نموده که با بسیاری نکاتی که از طرف ایالات متحده امریکا مطرح شده موافق بوده و "توافق کامل" خود را در مورد اعلامیه ای، در خصوص نیاز برای کمک های روسیه و ایالات متحده در افغانستان ابراز کرده است.
سفیر روسیه همچنان علاوه کرده است که او اظهارات ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را که در ماه دسامبر سال گذشته در جریان یک نشست خبری مطرح کرده بود، به مک ماستر خاطر نشان کرده است. پوتین در آن زمان بر نیازها به هدف همکاری مشترک میان ایالات متحده و روسیه برای افغانستان تاکید کرده بود. رئیس جمهور روسیه همچنان ابراز داشت که ما "از حضور امریکایی ها در افغانستان و فعالیت های خوب آنان تشکری می کنیم".
خلیل

Last modified on جمعه ، 22 جدی 1396 ، 12:49

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.