25 اسد 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

یک موتر لاری پر از مواد انفجاری در پکتیا ضبط شد

یک موتر لاری پر از مواد انفجاری در پکتیا ضبط شد

گردیز 24 اسد باختر یک موتر لاری پر از مواد انفجاری...

شماری در برابر دفترکمیسیون انتخابات پروان مظاهره کردند

شماری در برابر دفترکمیسیون انتخابات پروان مظاهره کردند

چاریکار 24 اسد باختر هواداران یک نامزد حذف شده از لست...

جان باختن شش کودک در لغمان

جان باختن شش کودک در لغمان

مهترلام 24 اسد باختر شش کودک امروز در ولایت لغمان جان...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتایالات متحده امریکا و کوریای شما لی توافقنا مه دو جا نبه امضا کردند

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

سنگاپور – ورلد نیوز – 22 جوزا –باختر
دونالد ترامپ ، رییس جمهور ایالات متحده امریکا و کیم جونگ اون ، رهبر کوریای شمالی  در پا یان دیدار دو جا نبه در سنگا پورامروز صبح به وقت محلی  یک توافقنامه دو جانبه امضا کردند .
به گزارش منا بع خبی بین ا لمللی دونالد ترامپ و کیم جونگ اون امروز سه شنبه یک نشست دو جا نبه با حضور دو مترجم درپشت در های بسته در هوتل کاپلا ی جزیره " سنتوزای " سنگاپور برگزار کردند و عجا لتا جزییات بیشتر درمورد توافقنامه امضا شده منتشر نه شده است.
رییس جمهور امریکا پس از  امضای این توافقنا مه به خبرنگاران گفت  : ما مدارک مهمی را امضا کردیم . با افتخار این مدارک را امضا کردیم . این مدارک نتیجه ملاقات چهار سا عته  ما ست.
رهبر کوریای شما لی نیز گفت : ما این مدرک مهم تاریخی را امضا کردیم . من از رییس جمهور ترامپ تشکر میکنم که با عث شد این دیدار اتفا ق افتاد.
دونالد ترامپ و کیم جونگ اون این توافقنامه را در حضور مقا مات  ارشد امریکایی و کوریای شما لی  ودر مقابل خبرنگاران رسانه های جهان  امضا کردند.
به گزارش منا بع خبری بین ا لمللی  حکو مت چین  از دیدار سران کوریای شما لی و امریکا استقبا ل کرده و وزیر امور خارجه چین  گفته است "  اینکه سرا ن دو کشور میتوانند  با هم بنشینند و گفتگوی دو جانبه  داشته باشند  معنی خوب و مهمی دارد و تاریخ جدید را میسازد. "
سران امریکا و کوریای شما لی روز یکشنبه این هفته وارد سنگاپور شدند و پس از دیدار های جداگانه  و تشریفا تی  با صدراعظم سنگاپور بحیث میزبان  مذاکرات کوریای شما لی و ایالات متحده امریکا ، رهبران این دو کشور امروز با یکدیگ مذاکره  مستقیم کردند .       آشنا

Last modified on چهارشنبه ، 23 جوزا 1397 ، 06:50

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.